Nga Data: Deri datė: Dhomė

Titan Select 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Titan - 5 yje, ka vendëndodhjen pranë vijës detare të Alanias, duke përfshirë dhe një plazh privat i cili ndodhet vetëm 250 metra larg hotelit. Në këtë sipërfaqe ndodhen dhe dy pishina, njëra e brëndshme dhe tjetra e jashtme...

Numri i dhomave është 176. Dhomat me ngjyra të hapura të Titan Select kanë një arredim shumë te këndshëm, ato përfshijnë; ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore. Vaktet mund të shijohen tek restoranti. Bari i Hotelit ofron një shumëllojshmëri pijesh alkolike dhe jo-alkolike gjatë gjithë ditës.

Qëndra e qytetit të Alanias eshte 13 km larg. Hoteli ndodhet 56 km larg aeroportit te Gazipasa dhe 120 km nga aeroporti i Antalias.

Karakteristikat e përgjithshme:

 • Bar 
 • 24 ore recepsion
 • Gazeta 
 • Dhoma familiare
 • Ashensor
 • Ngrohje
 • Kasafortë
 • Depo valixhesh
 • Ajër të kondicionuar 
 • Plazh privat
Aktivitete:

 • Spa
 • Pishinë e jashtme (sezonale)
Sherbime:
 • Shërbim ne dhomë
 • Qender biznesi
 • Lavanteri
 • Tharje rrobash
 • Hekurosje rrobash
 • Kembim valutor
 • Makina me qira 
 • Fax/Fotokopje
 • Shërbim biletarie
 • Portier 
Më Shume Detaje:


Titan Select 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 110.40
» Dhome Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/08/2018 nė 30/09/2018
€ 82.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė