Nga Data: Deri datė: Dhomė

Dizalya Palm Garden 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Dizalya Palm Garden - 5 yje, ndodhet 5 km larg nga qendra e qytetit të Alanyas, 120 km larg nga aeroporti i Antalias. Hoteli perfshin një pishine të jashtme bashkë me një rrëshqitese uji, një pishinë për fëmijët, akomodim me ajër të kondicionuar dhe me ballkon. Dizalya Palm Garden përbëhet nga një plazh privat me cadra dhe shezlongje vetëm 200 m larg nga ndërtesa e hotelit.

 

Karakteristikat e përgjithshme:

- Bar 
- 24 ore recepsion
- Tarrace 
- Ambjente per personat me aftesi te kufizuar 
- Dhoma familiare
- Ashensor
- Kasaforte
- Depo valixhesh
- Dyqani brenda hotelit
- Të gjitha ambjentet e hotelit jane per jo-duhanpires
- Ajër të kondicionuar 
- Plazh privat
- Restorant me menu te gatshme
- Restorant në stil bufeje
- Snack bar

Aktivitete
:
- Fushe Tenisi
- Sauna
- Qender fitnesi
- Dhome lojrash
- Massage
- Bilardo
- Loje me shigjeta
- Banjo Turke/Banjo me avull
- Pishine e jashtme (sezonale)
- Pishine e brendshme (sezonale)

Shërbime:
- Lavanteri
- Qënder bukurie
- Makine me qira
- Fax/Fotokopje
- Staff zbavites

Më Shume Detaje: Dizalya Palm Garden perbehet nga nje plazh privat me cadra dhe shezlongje vetem 200 m larg nga ndertesa e hotelit.
Dizalya Palm Garden 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/05/2019 nė 25/05/2019
€ 87.36
nga 26/05/2019 nė 10/06/2019
€ 105.28
nga 11/06/2019 nė 21/06/2019
€ 114.24
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 127.68
nga 06/07/2019 nė 26/08/2019
€ 159.04
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 127.68
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 14/05/2019 nė 25/05/2019
€ 91.84
nga 26/05/2019 nė 10/06/2019
€ 109.76
nga 11/06/2019 nė 21/06/2019
€ 118.72
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 132.16
nga 06/07/2019 nė 26/08/2019
€ 163.52
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 132.16
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/05/2019 nė 25/05/2019
€ 68.32
nga 26/05/2019 nė 10/06/2019
€ 81.76
nga 11/06/2019 nė 21/06/2019
€ 88.48
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 98.56
nga 06/07/2019 nė 26/08/2019
€ 122.08
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 98.56
» Dhomė e Madhe (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/05/2019 nė 25/05/2019
€ 128.80
nga 26/05/2019 nė 10/06/2019
€ 154.56
nga 11/06/2019 nė 21/06/2019
€ 166.88
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 185.92
nga 06/07/2019 nė 26/08/2019
€ 229.60
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 185.92
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 14/05/2019 nė 25/05/2019
€ 137.76
nga 26/05/2019 nė 10/06/2019
€ 164.64
nga 11/06/2019 nė 21/06/2019
€ 178.08
nga 22/06/2019 nė 05/07/2019
€ 198.24
nga 06/07/2019 nė 26/08/2019
€ 245.28
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 198.24

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė