Nga Data: Deri datė: Dhomė

Bellagio 3*

Halkidiki

Halkidiki

Bellagio Hotel është i vendosur në fshatin turistik Fourka, 115 km nga aeroporti i Selanikut. Ndërtuar në stilin tradicional Maqedonas në mes të një kopshti të bukur 10 hektarësh zhytur në lule shumëngjyrëshe, hoteli ka një kapacitet maksimal prej 160 shtretërve.

Bellagio është i vendosur në mënyrë ideale dhe u ofron vizitorëve akses të lehtë për rrënojat e lashta, vendet historike, Manastireve dhe Selanikut, qytetin e dytë më të madh në Greqi. Hoteli është gjithashtu afër (600 m) me fshatin tradicional dhe piktoresk të Skala Fourkas, i cili përmban taverna të shumta peshku, bare, diskoteka dhe sporte uji.

Hoteli ka 80 dhoma bungalow që kanë banjo, telefon privat, radio, frigorifer, ajër të kondicionuar.

Hoteli ka edhe objekte të tjera në shërbim të pushuesve si fusha tenisi (5 euro/ ora), basketbolli, volejbolli, mini futbolli, ping pong, parking, këmbim valutor, pishinë, pishinë për fëmijë, sallon masazhi, kënd lojrash për fëmijë, restorant, tavernë, bar, çadrat në plazh (me pagesë).

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin: - Mėngjesin bufe, Drekėn dhe Darkėn. - Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki, Birra vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lėngje frutash vendi, kafe, caj.

Programi All Inclusive:

Mėngjesi - 08.00-10.00
Dreka - 13.00-15.00
Darka - 19.00-21.00
Pijet gjatė vakteve : pije jo alkoolike, birrė, verė vendase
Pishina : 10.00-24.00
11.00-13.00 akullore, verė vendase
10.00-21.00 birrė draft , pije joalkoolike, kafe dhe ēaj


Hoteli ndodhet 300 m larg nga plazhi dhe 600 m larg nga qendra e Fourkas.Bellagio 3*

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 31/05/2019
€ 69.00
nga 01/06/2019 nė 10/06/2019
€ 75.90
nga 11/06/2019 nė 23/06/2019
€ 89.70
nga 24/06/2019 nė 09/07/2019
€ 101.20
nga 10/07/2019 nė 25/08/2019
€ 106.95
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 101.20
nga 11/09/2019 nė 20/09/2019
€ 89.70
nga 21/09/2019 nė 30/09/2019
€ 75.90
» Dhomė Standart Kati I (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/05/2019 nė 31/05/2019
€ 71.30
nga 01/06/2019 nė 10/06/2019
€ 79.35
nga 11/06/2019 nė 23/06/2019
€ 93.15
nga 24/06/2019 nė 09/07/2019
€ 105.80
nga 10/07/2019 nė 25/08/2019
€ 110.40
nga 26/08/2019 nė 10/09/2019
€ 105.80
nga 11/09/2019 nė 20/09/2019
€ 94.30
nga 21/09/2019 nė 30/09/2019
€ 79.35

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė