Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Kolashin, 4 Ditė €425

Mali I Zi

Mali I Zi

Viti i Ri në Kolashin: Mbëritja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

- Hotel Four Points by Sheraton 5 yje 3 netë - €425.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pijet e papërfshira);
4. Muzikë dhe Argëtim (31 Dhjetor, 1 Janar).
5. Sauna dhe Qendër Fitnesi,
6. Parking
7. Transport Falas nga Hoteli tek Stacioni Skive dhe kthim.
Shënim: Udhëtimi është  individual

- Hotel Bianca Resort and Spa 4 yje 3 netë - €499.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pijet e papërfshira);
4. Muzikë dhe Argëtim (31 Dhjetor dhe 1 Janar).
5. Pishina e Brendshme, Sauna dhe Qendër Fitnesi,
6. Parking
Shënim: Udhëtimi është  individual

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
Viti i Ri nė Kolashin, 4 Ditė €425

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri
nga 31/12/2017 nė 03/01/2018
Tarifa »
Hotel Four Ponits Sheraton 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 425.00

Hotel Bianca 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 499.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė