Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Selanik, 3 Ditė €66

3. Greqi

3. Greqi

Viti i Ri në Selanik: Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 dhe 3 netë.

- Hotel Mandrino 3* -  2 netë - €66 dhe 3 netë - €99. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Fëmijët deri 7 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si i Rritur.

- Hotel Santa Beach 4* - 3 netë - €104. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Fëmijët deri 12 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si i Rritur.
Shënim: Darka e Vitit të Ri në Hotel është ekstra OPSIONALE.

- Hotel Davitel Tobacco 4* - 2 netë - €74 dhe 3 netë - €109. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Fëmijët deri 7 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si i Rritur.

- Hotel Anatolia 4* - 2 netë - €84 dhe 3 netë - €129. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Fëmijët deri 7 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si i Rritur.
Shënim: Darka e Vitit të Ri në Hotel është ekstra ME DETYRIM.

- Hotel Capsis 4* - 3 netë - €129. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Fëmijët deri 12 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si i Rritur.
Shënim: Darka e Vitit të Ri në Hotel është ekstra OPSIONALE.

- Hotel Holiday Inn 5* 3 netë - €159. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Darka e Vitit të Ri në Hotel është ekstra ME DETYRIM.

- Hotel Grand Palace 5* 2 netë - €112 dhe 3 netë - €169
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Darka e Vitit të Ri në Hotel është ekstra ME DETYRIM.

- Hotel Porto Palace 5* 3 netë - €189. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
Shënim: Darka e Vitit të Ri në Hotel është ekstra ME DETYRIM.

- Hotel Electra Palace 5* 3 netë - €269. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;

- Hotel Mediterranean Palace 5* 3 netë - €299. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka e Vitit të Ri më 31 Dhjetor, Drekë më 1 Janar dhe Darkë më 2 Janar.

Opsionale: Darka Speciale e Vitit të Ri:
- Anatolia 4*€49 (Darkë Festive, Muzikë, Pije të përfshira)
- Capsis 4*€52 (Darkë Festive, Muzikë, 1/2 Shishe verë)
- Santa Beach 4* €55
- Grand Palace 5* €65 (Darkë Festive, Muzikë, Pije të përfshira)
- Porto Palace 5* €60 (Darkë Festive, Muzikë, Pije të papërfshira)
- Holiday Inn 5* €69 (Pije të papërfshira)
- Taverna Odos Oneiron 65€ (1/2 Shishe verë)
- Taverna Palati 69€ (Pije të papërfshira)

Opsionale: Transporti vajtje ardhje me Autobus:
- Shtesa për Transportin €55

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.

Shenim : Dėshirojmė t'ju njoftojmė se duke filluar qė nga 1 Janar 2018 do tė aplikohet njė taksė lokale qėndrimi e re pėr turistet ne Greqi , e miratuar nga qeveria greke .

Klientėt do tė duhet tė paguajnė shumėn e taksės drejtpėrdrejt cash nė recepsionin e hotelit .

Tarifat janė sipas kategorive (yje) si mė poshtė:

• 1 ose 2 yje: 0,50 € pėr dhomė / pėr natė

• 3 yje: 1.50 € pėr dhomė / pėr natė

• 4 yje: 3.00 € pėr dhomė / pėr natė

• 5 yje: 4.00 € pėr dhomė / pėr natė

Viti i Ri nė Selanik, 3 Ditė €66

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri 2 Netė
nga 31/12/2017 nė 02/01/2018
Tarifa »
Hotel Mandrino 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 66.00

Hotel Santa Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 104.00

Hotel Davitel Tobacco 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 74.00

Hotel Anatolia 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 84.00

Hotel Capsis 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 129.00

Hotel Holiday Inn 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 159.00

Hotel Grand Palace 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 112.00

Hotel Porto Palace 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 189.00

Hotel Electra Palace 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 269.00

Hotel Mediterranean Palace 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 299.00


» Viti i Ri 3 Netė
nga 31/12/2017 nė 03/01/2018
Tarifa »
Hotel Mandrino 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 99.00

Hotel Santa Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 104.00

Hotel Davitel Tobacco 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 109.00

Hotel Anatolia 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 129.00

Hotel Capsis 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 129.00

Hotel Holiday Inn 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 159.00

Hotel Grand Palace 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 169.00

Hotel Porto Palace 5* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 189.00

Hotel Electra Palace 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 269.00

Hotel Mediterranean Palace 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 299.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė