Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Budva, 3 Ditė €143, 4 Ditė €175

Mali I Zi

Mali I Zi

Viti i Ri në Budva: Nisje më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 ose 3 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri.

- Moskva 4* - Budva, - 2 netë €143, 3 netë €215
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Darkë Speciale për të gjitha netët e Qëndrimit;
3. Muzikë live më 31 Dhjetor
4. Përdorim Falas i Saunas, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
4 WIFI falas.
5. Fëmijët 0 - 1.9 vjeç, falas. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur. Fëmijët 2 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Kalamper Spa 4* - Dobro Voda, - 2 netë €143, 3 netë €175
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Darkë Speciale për Vitin e Ri dhe Muzikë live për të gjitha netët e Qëndrimit;
3. Përdorim Falas i Saunas, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
4 WIFI falas.
5. Fëmijët 0 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- ACD Wellness and SPA 4* - Hercegnovi, - 2 netë €153, 3 netë €185
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Darkë për të gjitha netët e Qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor
4. Masazh ACD Relax 20 minuta për dy
5. Përdorim falas i Spa dhe Fitnes dhe Parkingut.
6. 20% Zbritje në Trajtimet SPA
7. WIFI Falas
8. Fëmijët 0 - 4.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Melia 5* - Petrovac, - 2 netë €157, 3 netë €186
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Darka speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar me Muzikë live
3. Përdorim falas i Pishinës, Spa, Fitnes dhe Parkingut.
6. 15% Zbritje në Trajtimet SPA
7. WIFI Falas
8. Fëmijët 0 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Avala Resort 4* - Budva,  - 2 netë €196, 3 netë €245.
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset dhe Darkat per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Pije Mirëseardhje
3. Darka Speciale Bufe e Vitit të Ri më 31 Dhjetor, Program Muzikor Live Natën e Vitit të Ri.
4. Drekë e hershme më datë 1 Janar.
5. Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut,
6. WIFI Falas
7. Fëmijët 0 - 1.9 vjeç, falas. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur. Fëmijët 2 - 6.9 vjeç, nuk kanë krevat shtesë. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

- Tre Canne 4* - Budva, - 2 netë €215, 3 netë  €277.
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset;
2. Darka Speciale Vitit të Ri më 31 Dhjetor
3. Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme në katin e 15, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes
4. WIFI Falas

- Splendid 5* - Budva, - 3 netë €395
1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 3 netë qëndrimi;
2. Darka speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor dhe Program Muzikor Live për të tre Netët.
3. Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut, 
4. WIFI falas.

Shtesa për Transport me Autobus €25.

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual.

Shtesa pėr Transport me Autobus (Itinerari Ulqin - Budva - Dubrovnik) €25.

Viti i Ri nė Budva, 3 Ditė €143, 4 Ditė €175

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė