Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh All Inclusive nė Ulqin, 8 Ditė €499

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë, E Enjte: Nisja nga Tirana në oren 08.00 dhe udhëtimi me autobus për në Ulqi. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Ulqin rreth orës 12.00. Sistemimi dhe Akomodimi në Hotele All Inclusive.

Dita e Dytë, E Premte: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Tretë, E Shtunë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Katërt, E Diel: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Pestë, E Hënë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Gjashtë, E Martë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Shtatë, E Mërkurë: All Inclusive ne Hotel. Të lirë për në Plazh.

Dita e Tetë, E Enjte: All Inclusive ne Hotel. Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Tiranë.

Nisja më 1, 8, 15 Gusht.

KUJDES: 
1. Çmimet përfshijnë 20% zbrijte dhe janë të vlefshme per Rezervime deri më 28 Shkurt.
2. Në Hotelet e Malit të Zi aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 3 dhe 4*:
- €1.50 për person të rritur në natë
- €1.00 për fëmijë 12 - 17.9 vjeç në natë
- €0.50 për fëmijë 0 - 11.9 vjeç në natë

Hotelet do të jenë:

Long Beach 3* - Ulqin Long Beach 3* - Ulqin
Holiday Village 4* - Ulqin

Holiday Village 4* - Ulqin

   
   
Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 7 Netė All Inclusive nė Hotele 3* dhe 4*.
- Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana nė Hotele nė Ulqin.

Plazh All Inclusive nė Ulqin, 8 Ditė €499

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni I
nga 01/08/2019 nė 08/08/2019
Tarifa »
Long Beach Karisma 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 499.00

Holiday Village Karisma 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur)
€ 749.00


» Sezoni II
nga 08/08/2019 nė 15/08/2019
Tarifa »
Long Beach Karisma 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 499.00

Holiday Village Karisma 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur)
€ 749.00


» Sezoni III
nga 15/08/2019 nė 22/08/2019
Tarifa »
Long Beach Karisma 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 499.00

Holiday Village Karisma 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur)
€ 749.00


Ēmimet pėr person, akomodimi all inclusive

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė