Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Prishtinė, 1 Ditė €22 dhe 2 Ditė €39

Kosove

Kosove

PROGRAMI PER 1 DITE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Prishtinë në orën 06.00. Mbrritje në Prishtinë. Vizitë e lirë në Prishtinë. Pas Vizitës, Drekë Speciale me Pije dhe Muzikë dhe DJ në Hotel Holiday Resort 5*. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 8, 9, 10, 14, 16, 17, 22 Mars.

PROGRAMI PER 2 DITE/1 NATE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Prishtinë në orën 06.00. Mbrritje në Prishtinë. Vizitë e lirë në Prishtinë. Pas Vizitës, Sistemimi në Hotel. Darkë Speciale me Pije dhe Muzikë dhe DJ në Hotel Holiday Resort 5*. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 8, 9, 15, 16 Mars.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel pėr 1 natė ;
2. Darkė Speciale me Pije dhe Muzikė dhe DJ;
3. Mėngjesi nė hotel pėr programin me Fjetje.;
3. Udhėtimi me Autobus.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pranverė nė Prishtinė, 1 Ditė €22 dhe 2 Ditė €39

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė I - 1 Ditė
nga 08/03/2019 nė 08/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 22.00


» Pranverė I - 2 Ditė/1 Natė
nga 08/03/2019 nė 09/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė II - 1 Ditė
nga 09/03/2019 nė 09/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 22.00


» Pranverė II- 2 Ditė/1 Natė
nga 09/03/2019 nė 10/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė III - 1 Ditė
nga 10/03/2019 nė 10/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 22.00


» Pranverė IV - 1 Ditė
nga 14/03/2019 nė 14/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 22.00


» Pranverė III - 2 Ditė/1 Natė
nga 15/03/2019 nė 16/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė V - 1 Ditė
nga 16/03/2019 nė 16/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 22.00


» Pranverė IV - 2 Ditė/1 Natė
nga 16/03/2019 nė 17/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė VI - 1 Ditė
nga 17/03/2019 nė 17/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 22.00


» Pranverė V - 2 Ditė/1 Natė
nga 22/03/2019 nė 23/03/2019
Tarifa »
Holiday Resort 5* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 39.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė