Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend All Incl nė Riviera Olimpike, 3 Ditė €79

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 23.00 të një nate më parë dhe udhëtimi për në Rivierën Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja  në orën 11.00. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite, Vizitë me Guidë në Katerini dhe Platamonas.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Meteora. Vizitë panoramike e 2 prej Manastireve më të famshëm të Meteorës, zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botërore të UNESCO. Vazhdon udhëtimi për në Janinë. Vizitë e shkurtër e Janinës. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Tiranë.

 

Nisja më 28 Shtator

 

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė Platon Beach 2* Superior All Inclusive Light ose Olympus Thea 4*, All Inclusive
-All Inclusive pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Vizitė me Shoqėrues Shqiptar nė: Katerini, Platamonas, Meteora dhe Janinė.
Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumente dhe Muzeume.

Weekend All Incl nė Riviera Olimpike, 3 Ditė €79

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė