Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festat e Nėntorit nė Mavrovė, 3 Ditė €59

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Mavrovë. Ndalesa dhe vizitë në Strugë. Vazhdimi udhëtimit për në  Mavrovë. Mbrritja në Mavrovë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Shkup, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Ohër, Vizitë e shkurtër në Ohër. Nisja për në Tiranë. Mbrritja.

- Hotel Makpetrol 3*
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat. Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Lodge 3*
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat. Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Sport 3*
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat. Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Bistra 4*
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat. Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Radika 5*
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Banjo me avull, Xhakuzi dhe Fitnes.
Kujdes, Fëmijët deri në 4 vjeç nuk u ofrohet Krevat. Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 4 vjeç.

Me Shume Detaje: - Hotel Makpetrol 3* - 2 netė - €59 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė)
- Hotel Lodge 3* - 2 netė - €65 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė)
- Hotel Sport 3* - 2 netė - €74 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė)
- Hotel Bistra 4* - 2 netė - €86 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė)
- Hotel Radika 5* - 2 netė - €116 (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė)

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual

Opsionale: Shtesa pėr Tur dhe Transportin me autobus €20

Festat e Nėntorit nė Mavrovė, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė