Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vjeshtė nė Selanik, 3 Ditė €69

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 05.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit.

Dita e Tretë: Mengjesi ne Hotel. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.

 

Nisja më 25 Nëntor 
    Hotel Telioni
http://www.telioni.gr/


Nisja më 27 Nëntor
      Hotel Alexandros

http://www.hotel-alexandros.gr/

      Hotel Vergina

http://vergina-hotel.gr/

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe,
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Vjeshtė nė Selanik, 3 Ditė €69

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Vjeshtė III
nga 25/11/2017 nė 27/11/2017
Tarifa »
Hotel 3* Alexandros Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 69.00

Hotel 3* Four Seasons Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 69.00

Hotel 3* Telioni Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 79.00

Hotel 3* Vergina Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


» Vjeshtė IV
nga 27/11/2017 nė 29/11/2017
Tarifa »
Hotel 3* Alexandros Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 69.00

Hotel 3* Four Seasons Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 69.00

Hotel 3* Telioni Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 79.00

Hotel 3* Vergina Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė