Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Stamboll, 4 Ditė €249

1. Turqi

1. Turqi

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 16.05. Mbërritja në Stamboll në 18.45. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Transferta nga aeroporti në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjezi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës. Në pjesën aziatike, vizitohet Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Vazhdon vizita në Qëndrën e Stabollit Taksim. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite shkohet në Qendrën e Vjetër Tregtare Kapili Carshi.
Pasdite, OPSIONALE:Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 10.05. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 11.05.

Nisja më çdo të Enjte dhe të Premte: Maj - Qershor - Korrik.

Kujdes:
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë te vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi nė hotel nė qendėr tė pjesės Evropiane tė Stambollit
-Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

OPSIONALE:
1. Lundrim me anije nė Bosfor 1.5 – 2 orė pėr tė parė Europėn e dhe Azinė €5.
2. Shtesė pėr Darkė €30 pėr 3 netė.

Pranverė nė Stamboll, 4 Ditė €249

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Verė I
nga 06/06/2019 nė 09/06/2019
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur)
€ 249.00


» Verė II
nga 14/06/2019 nė 17/06/2019
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur)
€ 249.00


» Verė III
nga 21/06/2019 nė 24/06/2019
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur)
€ 249.00


» Verė IV
nga 28/06/2019 nė 01/07/2019
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur)
€ 249.00


» Verė V
nga 12/07/2019 nė 15/07/2019
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 4* (Max: 3 Rritur)
€ 249.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė