Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh nė Qipro, 8 Ditė €699

8. Qipro

8. Qipro

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 04.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Fluturimi Direkt Shkup - Larnaca. Nisja në orë 13.45. Mbrritja në Larnaca në orën 17.05. Transferta për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Darkë dhe Fjetje.

Dita e Dytë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tretë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Katërt: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Pestë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Gjashtë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Shtatë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tetë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh. Drekë. Pasdite, vonë transferta për në Aeroportin e Larnacës. Fluturimi Direkt Larnaca - Shkup. Nisja nga Larnaca në orën 17.45. Mbrritja në Shkup në orën 19.05. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisja më 31 Korrik, 7 Gusht

 
Crown Resort Henipa 3* - Larnaca... Crown Resort Henipa 3* - Larnaca, Qipro
 

 

 

 

   
Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 7 Netė nė Hotel 3*, Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel.
- Fluturimi Direkt Shkup - Qipro - Shkup.
- Lejohet tė merret me vete nė avion:
* Njė Valixhe 55cmX40cmX23cm Falas
* Njė ēantė 40cmX30cmX20cm Falas
(Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti i Larnacės nė Hotel.

Plazh nė Qipro, 8 Ditė €699

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni I
nga 31/07/2019 nė 07/08/2019
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 699.00


» Sezoni II
nga 07/08/2019 nė 14/08/2019
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 699.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė