Nga Data: Deri datė: Dhomė

Krishtlindjet nė Brod - Kosovė, 3 Ditė €97

Krishtlindjet në Brod - Kosovë: 
Nisja më 23 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Krishtlindjeve. 

- Hotel Arxhena 4* - 2 netë - €97 për person në dhomë dyshe. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Krishtlindjeve; 
4. Sauna dhe Jacuzzi; 
5. Parking

Shtesa për Transportin me autobus €24

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual

Krishtlindjet nė Brod - Kosovė, 3 Ditė €97

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė