Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Halkidiki, 2 Ditė €69

3. Greqi

3. Greqi

Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

- Hotel Alkyonis 2* - 3 Netë €119.
Në pagesë përfshihen: 

1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të Papërfshira), Muzikë dhe Argëtim.


- Hotel Secret Paradise & SPA 4* - 3 Netë €139.
Në pagesë përfshihen: 

1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të Papërfshira), Muzikë dhe Argëtim.

- Hotel Porto Carras Meliton 5*L - 1 Natë €69, 2 Netë €139, 3 Netë €199.
Në pagesë përfshihen: 

1. Akomodim në hotel per 1, 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të Papërfshira), Muzikë dhe Argëtim.
4. Deri 2 Fëmijë Falas.

Porto Carras Meliton - Darka Gala e Vitit te Ri

Antipastat: Variate sallatash edhe zarzavatesh  ose tip brusketash me prodhime deti edhe me shije uzoje ose supe cremoze me karavidhe edhe me shege ose kumbulla te thara ne vere ose patate saute me shije kumquati.

Pjata e parë: Kuskus me tre lloje specash edhe me karpacio prej oktapodi ose byrek prej koperit te krahines se Kretes me gjethe kaperi edhe me djathe te fresket ose llazanja me salce  toskaneje ose paella me safron edhe me prodhime deti ose mini penne me salmon ne salce shampanje edhe kaviar te zi, ose mish gjeli i mbeshtelle me  kerpudha edhe marmalate molle jeshile .

Pjata kryesore: Struc i pjekur ne furre me rigon edhe shege ose panceta derri te bera ne zgare edhe e karamelizuar ose copa mishi derrri te sperkatura me salca zarzavatesh ose mish dreri e pjekur ne furre me geshtenja edhe me manaferra ose mish gjeli i pjekur me geshtenja edhe rrush te thate .

Embelsirat: Kek tradicional Grek i vitit te ri ose torte me cokollate ose emblesira greke tradicionale ose akullore.

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.
3. Pas darkės, nė Party, pijet janė esktra.

Viti i Ri nė Halkidiki, 2 Ditė €69

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė