Oferta Speciale - Riviera Olimpike

3. GREQI/ Riviera Olimpike - Zgjedhja Jone

Pushime në Plazhet e Riviera Olimpike.

Udhëtoni me makinë nga Shqipëria për në Plazhet e Rivierës Olimpike, rreth 230 km nga kufiri Shqiptar (Pika Kufitare e Kapshticës).

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel.
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe te Premte  nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017


Hotelet në katerini mund ti kërkoni tek "Hotele" duke zgjedhur datat që dëshironi dhe destinacionin "Riviera Olimpike".
Olympus Thea Boutique 4*

Olympus Thea Boutique 4* - Platamon, Riviera Olimpike (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Çmimi: Ishte €344 - Bëhet €275 për 7 netë për person për Nisje më 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Platon 2* Superior

Platon 2* Superior (All Inclusive)

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill.
Çmimi: Ishte €336 - Bëhet €269 për 7 netë për person për Nisje më 11, 15, 18, 22, 25 Maj.
Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   


Litohoro Olympus Resort & SPA

Litohoro Olympus Resort & SPA 4*-Riviera Olimpike (Fjetje dhe Mëngjes)

Zbritje 5% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars.
Çmimi: Ishte €241 - Bëhet €228 për 7 netë për person për Nisje më 1 Maj.
Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Poseidon Palace - Leptokaria, Ka...

Poseidon Palace 4* - Riviera Olimpike (All Inclusive )


Çmimi: ështe €322  për 7 netë për person për Nisje më 10 Prill .
Shtesa €45 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
   
   
   

Oferta Speciale pėr pushime nė Plazhet e Rivierės Olimpike.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!