Oferta Speciale - Korfuz

3. GREQI/ Korfuz - Zgjedhja Jone

Ne Ju ofrojmë Transfertën me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri në Hotel (duke përfshirë edhe tragetin).
Nisjet janë:
- çdo të Martë dhe të Premte nga 12 Maj deri më 30 Shtator 2017
 


         
Gelina Village Resort - Acharavi...

Gelina Village Resort 5*- Acharavi, Korfuz (All Inclusive)

Fëmija deri 15 vjeç Falas.
Zbritje 10% për Nisje më 16 - 27 Qershor.
Çmimi: Ishte €378 - Bëhet €340 për 7 netë për person për Nisje 16 Qershor.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Alexandros 4*

Alexandros 4* - Perama, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 20% për Nisje më 16 - 27 Qershor dhe 5% për Rezervime të Hershme deri më 16 Qershor.
Çmimi: Ishte €378 - Bëhet €302 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Corfu Belvedere 3*

Corfu Belvedere 3* - Benitses, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 10% për Nisje më 16 - 27 Qershor dhe 5% për Rezervime të Hershme deri më 16 Qershor.
Çmimi: Ishte €286 - Bëhet €257 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

   
Telemachos Village - Dassia, Kor...

Telemachos Village 2* Superior - Dassia, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje 10% për Nisje më 16 - 27 Qershor dhe 5% për Rezervime të Hershme deri më 16 Qershor.
Çmimi: Ishte €216 - Bëhet €194 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.  
  

Oferta Speciale pė Pushime nė Plazh nė Ishullin e Korfuzit.

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!