€789 MSC Fantasia

Mesdhe - Shėtitje me Kroēiere

 

 

 

Lundrim 7 Netë: Itali, Spanjë, Francë - MSC Fantasia

Picture #1
DitaPortiMbërritjeNisje
Dita 1Genova, Itali--18:00
Dita 2Cannes, Francë08:00 18:00
Dita 3Palma di Maiorca, Spanjë14:00 23:59
Dita 4Palma di Maiorca,Spanjë 00:01 00:30
Dita 4Barcelona, Spanjë09:00  18:00
Dita 5Ajaccio,  Francë12:00 19:00
Dita 6Civitavecchia-Rome, Itali 07:00 19:00
Dita 7La Spezia , Itali 07:00 19:00
Dita 8Genova, Itali08:00  
 

MSC Fantasia - 7 Netë 689 Euro, Nisje: 1, 8, 15, 22, 29   Korrik Korrik 2018  nga Gjenova
Kabinë Pa Dritare duke filluar nga  789 Euro    
Kabinë Me Dritare duke filluar nga  869 Euro
Kabine me Ballkon duke filluar nga 1209 Euro
 
Në çmim përfshihet

 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicjonuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plote:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe(Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçierës lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

     

Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet

 

Itali, Spanjė dhe Francė - MSC Fantasia -7 Netė duke filluar nga 789 Euro, Nisje mė 1, 8, 15, 22, 29 Korrik 2018 nga Gjenova

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!