Beograd: - Nisje mė 23 Dhjetor, 15 Shkurt. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 89.00

Mavrove: Nisje mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 dhe 3 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Makpetrol 3* - 2 netė €99 dhe 3 netė €149 - Hotel Lodge 3* - 3 netė €179 - Hotel Sport 3* - 3 netė €189. - Hotel Bistra 4* - 3 netė €209 - Hotel Radika 5* - 3 netė - €349. Shtesa pėr Transportin me autobus €25

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 109.00

Oher: Nisja mė 31 Dhjetor dhe qėndrimi 2 netė. Darka Speciale e Vitit te Ri. - Hotel Granit 4* - 2 netė €145, 3 netė €175 - Hotel Unique 5* - 3 netė €175 Shtesa pėr Transportin Vajtje Ardhje €20.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 145.00

Paris: Nisja mė 22 Dhjetor, 8 Mars - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Dubai: - Nisje mė 27 Dhjetor - 8 Ditė 1099 Euro. Ēmimi pėrfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetje nė Hotel me 4*+, me mėngjes, Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus nė Dubai dhe Abu Dhabi.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 1099.00

Stamboll: Nisje mė 29 dhe 31 Dhjetor. Vizitohet: Stamboll. Fjetje 3 netė nė Stamboll. Mėngjeset nė Hotel. Vajtje - Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 259.00

Sofje: - Nisje mė 23 Dhjetor, 15 Shkurt. - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00

Stamboll: - Nisja ēdo tė Enjte, Nėntor - Dhjetor - Janar - Shkurt - Mars - Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 ose 3 netė nė Stamboll. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00