Kriopigi Beach 4*

3. GREQI / HALKIDIKI

Halkidiki: All Inclusive - Ēmimi €489 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 24 Gusht. Shtesa 45€ pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 979.20
Corfu Belvedere 3*

3. GREQI / KORFUZ

Korfuz: All Inclusive - Ēmimi €512 pėr 7 netė pėr person pėr nisje deri mė 24 Gusht. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 1024.80

Korfuz: - Nisja mė 31 Gusht, 7, 14, 21, 28 Shtator, 5, 12 Tetor. - Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, Fjetjen 2 netė nė All Inclusive.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 69.00

Athine: - Nisje mė 30 Gusht. Ēmimi pėrfshin: Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim nė Kroēieren Celestyal pėr 3 netė qėndrimi nė Ultra All Inclusive, Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe
€ 459.00

Korfuz: All Inclusive - Ēmimi €403 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje deri mė 24 Gusht. Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 806.40

Moske: Nisja mė 4 Shtator - Vizitohet: Moskė dhe Shėn Petersburg nė Rusi, Kiev dhe Odesa nė Ukrainė, Vilnius, Riga, Talin nė Republikat Balltike, Varshavė dhe Krakov nė Poloni, Dubrovnik dhe Zagreb nė Kroaci, Vjenė nė Austri, Bukuresht nė Rumani, Sofje nė Bullgari dhe Shkup nė Maqedoni. Fjetje: 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Krakov, 1 natė nė Vilnius, 1 natė nė Talin, 2 Netė nė Shėn Petersburg, 2 Netė nė...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 599.00

Parga - Preveza: Nisja mė 31 Gusht, 7, 14, 21 Shtator - Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina. Ēmimi pėrfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netė nė Hotel Niko 2* Superior, Fjetje dhe Mėngjes , Shėtitjet me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 69.00
Olympus Thea Boutique 4*

3. GREQI / RIVIERA OLIMPIKE

Riviera Olimpike: All Inclusive - Ēmimi €438 pėr 7 netė pėr person pėr nisje mė 24 Gusht. Shtesa €45 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive
€ 877.20