: 279 Euro me MSC Orchestra: Genova, Marsiglia edhe Barcelona - 4 Ditė nisja mė 23 shtator 2018 nga Genova kthimi mė 26 shtator 2018

SHėTITJE ME KROēIERE

Europa Veriore: Suedi, Finland, Rusi edhe Estoni - Costa Magica - 7 Ditė €549 Nisje 16 Qershor 2018 nga Stokolmi

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Ishujt Grekė me Costa Luminosa 7 netė duke filluar nga 759Euro Nisja mė 15, 22, 29, Korrik nga Bari

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Spanjė, Francė dhe Itali - MSC Divina - 7 Netė 779 Euro Nisje mė 30 Qershor, 7, 14, 21, 28, Korrik 2018 nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Itali, Spanjė dhe Francė - MSC Fantasia -7 Netė duke filluar nga 789 Euro, Nisje mė 1, 8, 15, 22, 29 Korrik 2018 nga Gjenova

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Costa Diadema - Itali, Francė dhe Spanjė - 7 Netė 799 Euro, Nisje mė 9 Qershor 2018 nga Savona

SHėTITJE ME KROēIERE

Mesdhe: Itali, Slloveni, Kroaci dhe Greqi - MSC Sinfonia 7 Netė duke filluar nga 959 Euro, Nisja mė 29 Qershor, 6, 13, 20 27 Korrik 2018 nga Ancona

SHėTITJE ME KROēIERE