Platon 2* Superior

Riviera Olimpike

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive light


Dhomė
Mar
01
Maj
Mėr
02
Maj
Enj
03
Maj
Pre
04
Maj
Sht
05
Maj
Die
06
Maj
Hėn
07
Maj
Mar
08
Maj
Dhomė Standart (...
01/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 02/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 03/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 04/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 05/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 06/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 07/05/2018: disponibėl nė kėrkesė 08/05/2018: disponibėl nė kėrkesė

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Dhomė Standart (Max : 3 Rritur + 1 Fėmijė) 4 € 672.00