Verė nė Stamboll, 2 Netė €79, 3 Netė €99 - Verė V - 3 Netė

Stamboll

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mar
30
Kor
Mėr
31
Kor
Enj
01
Gus
Pre
02
Gus
Sht
03
Gus
Die
04
Gus
Hėn
05
Gus
Mar
06
Gus
Mėr
07
Gus
Hotel 3* dhe 4* D...
30/07/2019: jo disponibėl 31/07/2019: jo disponibėl 01/08/2019: disponibėl 02/08/2019: disponibėl 03/08/2019: disponibėl 04/08/2019: jo disponibėl 05/08/2019: jo disponibėl 06/08/2019: jo disponibėl 07/08/2019: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Hotel 3* dhe 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 99.00


« Zgjidh kėtė kutizė dhe kliko "REFRESH" pėr tė dėrguar kėrkesėn edhe nėse nuk ėshtė disponibėl; pėr tė kaluar mbrapsh nė mėnyrėn normale, mos e zgjidh kutizėn dhe kliko "REFRESH" pėrsėri.