All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €99, 5 Ditė €119 - Verė - 5 Ditė VI

Korfuz

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mėr
05
Kor
Enj
06
Kor
Pre
07
Kor
Sht
08
Kor
Die
09
Kor
Hėn
10
Kor
Mar
11
Kor
Mėr
12
Kor
Enj
13
Kor
Telemachos 2*S Dh...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: disponibėl 08/07/2017: disponibėl 09/07/2017: disponibėl 10/07/2017: disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl
Corfu Belvedere 3...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: jo disponibėl 08/07/2017: jo disponibėl 09/07/2017: jo disponibėl 10/07/2017: jo disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl
Alexandros 4* Dh...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: disponibėl 08/07/2017: disponibėl 09/07/2017: disponibėl 10/07/2017: disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl
Gelina Village 5*...
05/07/2017: disponibėl 06/07/2017: disponibėl 07/07/2017: disponibėl 08/07/2017: disponibėl 09/07/2017: disponibėl 10/07/2017: disponibėl 11/07/2017: disponibėl 12/07/2017: disponibėl 13/07/2017: disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) 4 € 129.00
Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) 4 € 179.00
Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) 4 € 189.00
Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur) 3 € 229.00