Festat e Nėntorit nė Kolashin, 3 Ditė €59 - Festat e Nėntorit

Kolashin

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Mar
27
Nėn
Mėr
28
Nėn
Enj
29
Nėn
Pre
30
Nėn
Sht
01
Dhj
Die
02
Dhj
Hėn
03
Dhj
Hotel Cile 3* Dh...
27/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 28/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 29/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 30/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 01/12/2018: jo disponibėl 02/12/2018: jo disponibėl 03/12/2018: jo disponibėl
Hotel Four Points...
27/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 28/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 29/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 30/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 01/12/2018: jo disponibėl 02/12/2018: jo disponibėl 03/12/2018: jo disponibėl
Hotel Bianca 4*S ...
27/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 28/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 29/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 30/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 01/12/2018: jo disponibėl 02/12/2018: jo disponibėl 03/12/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Hotel Cile 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 59.00
Hotel Four Points Sheraton 4*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 81.00
Hotel Bianca 4*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 106.00