Festat e Nėntorit nė Kolashin, 3 Ditė €59 - Festat e Nėntorit

Kolashin

Check-in: Check-out: No. i Dhomė

Kontrollo disponibilitetin

Ndihme

SHĖNIME: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe


Dhomė
Die
25
Nėn
Hėn
26
Nėn
Mar
27
Nėn
Mėr
28
Nėn
Enj
29
Nėn
Pre
30
Nėn
Sht
01
Dhj
Hotel Cile 3* Dh...
25/11/2018: jo disponibėl 26/11/2018: jo disponibėl 27/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 28/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 29/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 30/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 01/12/2018: jo disponibėl
Hotel Four Points...
25/11/2018: jo disponibėl 26/11/2018: jo disponibėl 27/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 28/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 29/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 30/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 01/12/2018: jo disponibėl
Hotel Bianca 4*S ...
25/11/2018: jo disponibėl 26/11/2018: jo disponibėl 27/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 28/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 29/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 30/11/2018: disponibėl nė kėrkesė 01/12/2018: jo disponibėl

Dhomė zgjedhje

Zgjidh numurin e Dhomė qė don tė rezervosh dhe kliko "Vazhdo"...

Dhomė Max. personave Ēmimi No. i Dhomė
Hotel Cile 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 59.00
Hotel Four Points Sheraton 4*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) 3 € 81.00
Hotel Bianca 4*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) 3 € 106.00