Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal Tat Beach Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje ka nje sipërfaqe prej 120.000 m2 dhe është vendosur në bregdetin e Belek-ut. Hoteli është i përbërë nga 420 dhoma në total, ndër të cilat 333 Dhoma Standarte, 4 për paraplegjikët, 10 Junior Suita, 69 Suita Standarte, dhe 4 Suita për klientë në Muaj Mjalti. Ndër to ka dhe dhoma Non–smoking.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë pa pagesë
- Telefon në dhomë
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Ballkon
- Tapet
- Peshqira

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor “Mediterraneo“ dhe 2 Restorante a la carte (Italian dhe Meksikan) 
- Pishinë e jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Mini - club për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijëd he Babysitter
- Loby Bar, Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit, Bar – Kafe Turke dhe Internet kafe - Wireless ne recepsion
- Shopping Center
- SPA Center
- Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Disko
- 7 Fusha Tenisi
- Loje me shigjeta
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Futboll
- Volejboll, Basketboll, Mini - Golf, Ping – pong, Lavanteri, Sallë lojrash, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultimate All Inclusive“ pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Restorant a la carte (1 herė gjatė qėndrimit pėr secilin restorant – me rezervim)
- Mini buffet pėr fėmijė
- Animacione
- Mini - club pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Loje me shigjeta
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Disko
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Me Pagesė:
- Te gjitha pijet e importit alkolike dhe joalkolike
- Biliardo
- Dhoma e lojrave dhe lojrat elektronike
- Golf
- Lavanteri
- Babysitting
- Sportet ujore me motorr dhe pa motorrCrystal Tat Beach Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė