Nga Data: Deri datė: Dhomė

Asteria Fantasia Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Fantazia De Luxe - 5 yje ndodhet në zonën e Camyuvase në Kemer është ndërtuar në 1997, rikonstruktuar në 2005 dhe ka një sipërfaqe prej 56.000 m². Ky hotel disponon 350 dhoma në total (258 dhoma standarte, 24 suita familjare, 51 junior suita familjare, 16 de luxe suita dhe 1 suitë presidenciale).

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Ballkon
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Telefon (me pagesë)
- Minibar
- TV satelitor

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Open bufe në Restorantin e jashtëm dhe Restorantin e brendshëm, 4 Restorante A La Carte (italian, turk, kinez dhe prodhime deti) dhe Bufe për fëmijët
- Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Vitamin bar, Lobi bar dhe Disko
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije, Akuapark me rrëshkitëse dhe Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi  
- Mini-club, Junior Club, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Mini-golf
- Wi-Fi në vëndet publike pa pagesë
- Librari  
- Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Akullore, Ēaj, Kafe dhe Ėmbėlsira gjatė ditės.
- 4 Restorante A La Carte (italian, turk, kinez dhe prodhime deti) me rezervim
- Snack bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike,si edhe disa pije te importit.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat,peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Park lojrash
- Mini-club (4-12 vjec)
- Pishinė
- Rrėshkitėse


Asteria Fantasia Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė