Nga Data: Deri datė: Dhomė

Jadore Deluxe Hotel & Spa 5* - Side

Side

Side

 

 Jadore Deluxe Hotel & Spa në Totreyengol ka 380 dhoma, të shpërndarë me 6 kate dhe vetëm 300m nga deti. Qytetet më të afert në hotel janë Side (3km) dhe Manavgat (5km) Aeroporti AYT (75 km). Të bëjë qëndrimin juaj me te rehatshmë në lobi,  ka ajër të kondicjonuar dhe dyqane ne dispozicion. Stafi në këtë hotel  flet gjermanist dhe anglisht.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- TV
- DVD Player
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Tapet
- Ballkon
- Kabin dushi
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Internet në dhomë

 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- 5 Bar  (Lobi,Bech bar,lounge bar,Terrace Bar, Pool bar, snack bar, Disco bar)
- Restorante A la carte(Mexican,Italian,Peshku,Ottoman,Far East etj. me rezervim)
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për fëmijë
- Akuapark,Rrëshkitëse,Plazh
- Fitness, Sauna, Klasa vallëzimi,Yoga,Banjo Turke,
- Disko
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh
- Table Tennis
- Boccia
ndër Tregtare
- Kujdestare për Fëmijë  
- Sallon Bukurie
- Parukeri,Shërbim Lavanterie (me pagesë), Shërbim Mjekësor (me pagesë)
-
Park Lojrash

 

 

 

 

 

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjesi,mengjesi vone, dreka ,darka,bufe snack (nė Restorantin Kryesor)
- Lobi Bar, Minibar (rimbursohet cdo ditė me ujė)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike (deri nė 24.00)
- Aerobi
- Fitness
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh-
- Tenis
- Internet nė lobi
- Sauna
- Rrėshkitėse

Jadore Deluxe Hotel & Spa 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė