Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sirius Deluxe 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Sirius Deluxe Hotel, I vendosur në një sipërfaqe prej 15 mijë m2 në Alania, ndodhet midis ajrit të freskët,  me hapësira të rehatshme të jetesës, dhomat, vendndodhjen, bregdetin dhe objektet e dizajnuara posaçërisht për shërbimin dhe argëtimin. Përtej nivelit të lartë të mikpritjes, Sirius Deluxe ofron cilësi dhe rehati për mysafirët e saj. Ejani, ta shqyrtojmë këtë yll të ri në rritje së bashku ...

Argëtimi është thelbësor për përvojën tuaj të pushimeve dhe ne Sirius Deluxe ka muzikë, shfaqje teatrore dhe valle të përgatitura nga profesionistë për të siguruar që do të kaloni momente të paharrueshme ... Muzikë Live, Beach Party, Dance Shows. Lojëra te përgatitura posaçërisht, Konkurse, Mini disko, Bilardo etj. Ne besojmë se nëse mysafirët tanë mësojnë se si të gatuajnë pjatat e shkëlqyera turke do te përjetojne traditat dhe zakonet tona unike;

Sporti, i cili është një pjesë thelbësore e shëndetit dhe jetës moderne, do të jetë duke pritur për ju me zgjedhje të ndryshme çdo ditë ...

Mysafirët tanë do të jenë në gjendje të bëjnë sporte jo vetëm në ujërat e ngrohta të Mesdheut, por edhe në plazhin tonë madhështor. Ne Sirius Deluxe do te gjeni gjimnastikë ne uje, Lojë me shigjeta, Pingpong, Harku i gjimnastikës, Bicikleta e detit, Canoe, Boat banane, parashutë, Jet-Ski etJ

Mysafirët tanë do të jenë në gjendje të bëjnë sporte jo vetëm në ujërat e ngrohta të Mesdheut, por edhe në plazhin tonë madhështor.

Më Shume Detaje:

Sirius Deluxe 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė