Nga Data: Deri datė: Dhomė

Holiday Garden 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje është ndertuar në vitin 2005. Ky kompleks ka nje sipërfaqje prej 10.000 m² si dhe 235 dhoma në total.Dhomat janë të pajisura me:

 • Ajër të Kondicionuar
 • TV
 • Telefon
 • Minibar
 • Kasafortë
 • Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
 • Ballkon ose Tarracë 

Brenda Kompleksit të Hotelit:

 • Restorant,
 • Disa Bare,
 • Disco,
 • Pishinë të brendshme, pishinë të jashtme, dhe pishinë për Fëmijë,
 • Kënd lojërash,
 • Dhomë Koferencash,
 • Shërbim lavanderie/mjekësor,
 • Dhomë Lojërash, Parukeri dhe Dyqane të ndryshme. Aktivitete si: Animacione, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Sporte Ujore, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Bilardo.
Më Shume Detaje:

Koncepti “ All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka
- Pijet freskuese dhe disa pije alkoolike
- Mini buffet pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Sportet e ujit(me pagesė)
- Tenis (pėr lojė me kohė tė shkurtėr)
- Sauna
- Banjo Turke
- Aqua Park
- Fitness Center
- Internet wireless nė Recepsion
- Cadrat dhe shezlonė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Gjėndet 35 km larg Alanyas, 85 km larg Aeroportit si dhe 0 m larg plazhit.

Holiday Garden 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 06/06/2018
€ 81.60
nga 07/06/2018 nė 21/06/2018
€ 91.20
nga 22/06/2018 nė 12/07/2018
€ 115.20
nga 13/07/2018 nė 24/08/2018
€ 132.00
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 115.20
nga 15/09/2018 nė 30/09/2018
€ 91.20
» Dhomė Standard (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 06/06/2018
€ 86.40
nga 07/06/2018 nė 21/06/2018
€ 96.00
nga 22/06/2018 nė 12/07/2018
€ 120.00
nga 13/07/2018 nė 24/08/2018
€ 136.80
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 120.00
nga 15/09/2018 nė 30/09/2018
€ 96.00
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 06/06/2018
€ 64.20
nga 07/06/2018 nė 21/06/2018
€ 71.40
nga 22/06/2018 nė 12/07/2018
€ 89.40
nga 13/07/2018 nė 24/08/2018
€ 102.00
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 89.40
nga 15/09/2018 nė 30/09/2018
€ 71.40
» Dhomė Standard Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 06/06/2018
€ 91.20
nga 07/06/2018 nė 21/06/2018
€ 100.80
nga 22/06/2018 nė 12/07/2018
€ 124.80
nga 13/07/2018 nė 24/08/2018
€ 141.60
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 124.80
nga 15/09/2018 nė 30/09/2018
€ 100.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė