Nga Data: Deri datė: Dhomė

Marti Myra 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 1995 dhe rikonstruktuar në vitin 2008. Ky kompleks ka nje sipërfaqje prej 100.000 m² dhe ka 556 dhoma në total. 226 jane dhoma standarte (38 m2), 119 dhoma single, 81 dhoma familjare, 19 dhome para dhoma, 100 dhoma single superiore, 6 suita, 1 suit presidenciale dhe 4 dhoma për paraplegjiket. Ky hotel eshte një zgjidhje e shkëlqyer për pushime familjare. Mini Club me një shumëllojshmëri të programeve për fëmijë. 

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV satelitor
- Telefon
- Minibar
- Kasafortë
- Banjo me Dush/Vaskë
- Pantofla dhe Robdeshan
- Tharëse Flokësh
- Ballkon ose Tarracë

Brenda kompleksit të hotelit do të gjeni:
- Restorant Kryesor i brendshëm dhe i jashtëm, 3 Restorante A La Carte (Mesdhetar, Ottoman, Italian dhe lindjes së largët)
- 8 Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit
- 7 Pishina të jashtme, Pishinë të brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Aquapark
- Banjo Turke, Sauna dhe Fitness center
- Disko
- Animacion
- Shfaqje në darkë
- Muzike live
- 3 Fusha tenisi, Biciklete uji, Kanoe, Loje me letra, Serf, Volejboll në plazh, Basketboll, Mini–club, Junior-club, Mini futboll, Aerobi, Loje me shigjeta, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra all inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, darkė e vonė dhe bufe pėr fėmijė
- Ēaj dhe kafe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Restorant kinez
- Animacion, shfaqe nė darkė, muzike live, 3 fusha tenisi, biciklete uji, canoe, loje me letra, serf, volejboll nė plazh, basketboll, mini–club, junior-club, mini futboll, aerobi, loje me shigjeta, disko, kasaforta dhe wireless internet
- Banjo Turke, Sauna dhe fitness center
- Ēadra, dyshek, peshqirė dhe shezlong

Hoteli gjendet 75 km larg nga aeroporti, 18 km larg nga Kemeri si dhe 0 m larg plazhit.

Marti Myra 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superiore (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 21/06/2019
€ 172.48
nga 22/06/2019 nė 18/07/2019
€ 221.76
nga 19/07/2019 nė 20/08/2019
€ 244.16
nga 21/08/2019 nė 03/09/2019
€ 221.76
» Dhomė Superiore Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 21/06/2019
€ 128.80
nga 22/06/2019 nė 18/07/2019
€ 165.76
nga 19/07/2019 nė 20/08/2019
€ 194.88
nga 21/08/2019 nė 03/09/2019
€ 176.96
» Dhomė Superiore DeLuxe (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 21/06/2019
€ 183.68
nga 22/06/2019 nė 18/07/2019
€ 232.96
nga 19/07/2019 nė 20/08/2019
€ 255.36
nga 21/08/2019 nė 03/09/2019
€ 232.96
» Dhomė Superiore Familjare (Max: 3 Rritur + 2 Femije ose 4 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 21/06/2019
€ 301.28
nga 22/06/2019 nė 18/07/2019
€ 387.52
nga 19/07/2019 nė 20/08/2019
€ 426.72
nga 21/08/2019 nė 03/09/2019
€ 387.52

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė