Nga Data: Deri datė: Dhomė

Susesi Luxury Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 2007 dhe është vendosur në bregdetin e Belek-ut, në një sipërfaqe prej 90.000 m2. Hoteli është i përbërë nga 628 Dhoma në Total, të cilat përfshijnë Dhomat në Ndërtesën Kryesore, Terrace Apartments dhe Apartamente të Cilësisë së Lartë.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV satelitor
- Minibar (lëngje frutash, patatina dhe birrë)
- Kasafortë
- Telefon në dhomë dhe në tualet
- Tharëse flokësh dhe vaskë
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 6 Restorante A La Carte
11 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
- 3 Pishina të jashtme me rrëshkitëse, 2 Pishina të brëndshme, Pishinë për fëmijë, Pishinë në Liqen dhe Akuapark me 6 rrëshkitëse
- Liqen
- Miniclub për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Shopping Center
- SPA Center, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Disko
- Fushë Tenisi
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Futboll
- Volejboll
- Bowling
- Lavanteri
- Sallë lojrash

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive“ pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Restorant a la carte (2 herė gjatė javės pėr secilin restorant – me rezervim )
- Mini buffet pėr fėmijė
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Tenis
- Aerobi
- Lojė me shigjeta
- Sauna
- Banjo Turke
- Hamam
- Akuapark
- Fitness Center
- Wireless nė Recepsion
- Disko
- Kinema
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Per femije: (4-12)
-lojra ne uje
-shaqje te ndryshme
-leksione kercimi
-kend i vecante ne restorant
-Konkurse te ndryshme
-Gjimnastike

Per adoleshentet:
-Kurse per DJ
-Bar me pije jo alkolike
-Internet kafe
-Play Station


Susesi Luxury Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Deluxe Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 259.84
» Dhomė Standarte Deluxe Teke Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 207.20
» Dhomė Standarte Deluxe Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 282.24
» Dhome Superiore Deluxe (Max: 4 Rritur ) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 428.96
» Dhome Superiore Deluxe Pamje nga Pishina (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 465.92
» Suite Senior Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 545.44
» Suite Senior Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 592.48
» Dhomė Familjare Triplex (Max 6 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/09/2019 nė 04/10/2019
€ 675.36

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė