Nga Data: Deri datė: Dhomė

Xoria Deluxe 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Resorti ka ne total 304 dhoma.Godina kryesore ka 215 dhoma standarte (28 m²), 15 dhoma Dublex(56 m²), 5 suita Deluxe(57m²), 4 suita dhe 12 dhoma te bashkuara(50m²).Ndertesat Anex kane 50 dhoma standarte.Dhe jane ne total 3 dhoma per persona me aftesi te kufizuara.

Ne te gjitha dhomat do te gjeni:
- Ajër të kondicionuar qëndror
- WiFi
- Minibar
- TV satelitor
Në brendesi të kompleksit do të gjeni:
- Restorant Kryesor Bufe dhe Restorante A La Carte (Turk)
- Bar-e në ambjente të ndryshme
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë
- Plazh privat me guralecë dhe rërë. Kalimi per ne plazh me ane te nje tuneli nentokesor.
- WiFi pa pagesë në lobi
- SPA, qendër shëndeti, masazh, banjo turke dhe sauna
- Miniclub për fëmijët 04-12 vjeç
- Ping Pong, Volejboll në plazh, biliardo, doktor, bebisiter, lavanteri, fax, floktore, etj.

Më Shume Detaje: Mė Shume Detaje:
Nė paketėn "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes i vonė, Drekė, Mbasdite, Darkė, Darkė e vonė nė bufenė e restorantit kryesor
- Pijet alkolike dhe jooalkolike vendase dhe ato tė importit standarte
- 1 herė pėr njė jave qėndrim me rezervim tek Restorantet A La Carte
- Ushqim dhe pijet nė plazh deri nė 18.00
- Shezlongje, Cadėr, Peshqire nė plazh dhe pishinė

Xoria Deluxe 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Anex (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 153.60
» Dhome Standarte Pamje nga Toka 2 FEMIJE FALAS (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 158.40
» Dhome Standarte Pamje nga Toka Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 118.80
» Dhome Standarte Pamje nga Deti 2 FEMIJE FALAS (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 163.20
» Dhome Standarte e Madhe (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 294.00
» Dhome Familjare (Max 4 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 367.20
» Dhomė Ndėrlidhėse (Max 6 Rritur) Tarifa
nga 07/09/2019 nė 30/09/2019
€ 426.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė