Nga Data: Deri datė: Dhomė

Villas Elenite 4* -Burgas

Burgas

Burgas

I vetmi vendpushim bullgar në jug, ofron kohë të lumtur dhe ngrohtësi mysafirëve të saj. 
E vendosur në fshatin Elenite, 250 m nga plazhi, 5 km nga  marina, 10 km nga plazhi Sunny
dhe 37 km nga Aeroporti Burgas.

 

Facilitete:
 
    24 orë pritje
    Kondicioner
    Berber / sallon bukurie
    Makinë me qera
    Këmbim Valutor
    Dhoma familjare
    WiFi falas në vende publike
    Kopësht
    Dyqan dhuratash
    Ruajtje valixhe
    Gazeta (pagesë shtesë)
    Dhoma pa duhan
    Zona e plazhit, private
    Tarracë dielli
   

 

Pishine / Wellness:
 
    Shërbime Bukurie
    Qëndra e Fitness
    Hammam (pagesë shtesë)
    Masazh (pagesë shtesë)
    Pishinë e hapur (sezonale)
    Objekte Spa
    Qëndra Spa dhe Wellness (pagesë shtesë)
    Loungers dielli ose karrige plazhi
    Çadra e dielli
    Pishinë

 

Sport / Argëtim:
 
    Volejboll plazhi
    Pishinë për fëmijët
    lojë me shigjeta
    Program  Argëtimi
    Palestër
    Masazh
    Minigolf
    Cadra
    Pool bar
    Sauna
    Dush me avull
    Loungers dielli
    Tarracë dielli
    Pishine
    Pingpong
    Studio Solari
    Tenis
    

 

Aktivitete:
 
   
    Bicikletë me qera (pagesë shtesë)
    Bilardo (pagesë shtesë)
    Bowling (pagesë shtesë)
    Stafi  muzikës
    Argëtim në mbrëmje
    Dhoma e lojrave
    Kids Club (pagesë shtesë)
    Mini golf (pagesë shtesë)
    Nightclub / DJ
    Pingpong (pagesë shtesë)
    Fushë tenisi
    Pajisje tenisi (pagesë shtesë)
    Park ujor
    Objekte sportive ujit (pagesë shtesë)
    

 

Ushqim / Pije:
 
    Bar
    Restorant (à la carte dhe bufe)
    Snack bar

 

Pikat e interesit:
 
    Plazh / Det - 100m
    Transporti publik - 500m

 

 

Më Shume Detaje: Nisjet janė:
- ēdo tė Shtunė nga 16 Qershor deri mė 3 Shtator 2018Villas Elenite 4* -Burgas

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė