Nga Data: Deri datė: Dhomė

Porto Carras Sithonia 5*

Halkidiki

Halkidiki

Sithonia është identifikuar me relaksin. Klientëve u jepet mundësia për të vizituar Porto Carras në çdo kohë të vitit. Hoteli ka 458 dhoma të projektuara për të kënaqur të gjitha nevojat, duke përfshirë edhe 142 suita. Kazino Porto Carras është në Sithonia.

Klientët mund të darkojnë në Mediterraneo, një restorant tip bufeje që hapet për mengjes, drekë dhe darkë. Restorant "White Room", një restorant a la carte që ofron momenti komoditeti, luksi, relaksuese, e cila projekton nje stil kontemporan të kombinuar me sofostikimin klasik për mbremje romantike. Restorant "Pergola" që eshte vetë-shërbim, dhe "Veranda Casino," e cila operon vetëm në darkë. 

Porto Carras Sithonia ndodhet 1,5 km nga Neos Marmaras në Halkidiki 1600 metra larg Sandy Beach i rrethuar nga kopshte të bukura dhe piktoreske me 34 plazhe private.

Aktivitete dhe shërbime:
- dy pishina të jashtme
- dy pishina të brendshme
- pishina terapie të brendshme dhe të jashtme
- pishina xhakuzi të brendshme dhe të jashtme
- pishinë për femijë
- qendër biznesi 24 orë
- butik
- dyqan bizhush
- mini-markat
- shërbime postare
- makina me qera
- parking privat
- laptope (me kërkesë)
- faks dhe printer
- makinë fotokopjeje
- shërbime përkthimi (me kërkesë)
- staf shumëgjuhësh
- shërbime lavanderie
- shërbime dado
- shërbime mjekesore
- mini-klub (10.00 - 18.00)
- rrëshkitëse uji (10.00 - 18.00)
- çadra plazhi dhe peshqira plazhi
- animacion gjithë ditën
- Wireless internet akses falas

Shërbime dhe kapacitete shtesë:
- Furgon për në fshatin Neos Marmaras
- Tur në resort me tren
- Yahte dhe varka me qera

Kapacitetet e dhomave:
- Tavolinë për shkrim
- tualet luksoz
- hidro masazh (në disa suite)
- tualet mermeri
- tharëse flokësh
- robdishane dhe shapka
- kasafortë brenda në dhomë
- telefon
- televizor satelitor, radio
- mini-bar
- radare per cigare
- ballkon me orendi
- dritare qe mbajnë jasht ndotjen akustike
- 24 orë shërbime për ushqime në dhomë (me pagesë)

SPA:

Një oaz qetësie prej 2.275 m katror, në nivelin e plazhit të Porto Carrasit ju pret. Pishinë me ujë deti, pishinë terapie, sauna, 11 dhoma për shërbime masazhi, një palestër me pamje te lagunës, manikyr dhe pedikyr, dhe sallon bukurie. Në palestër lejohen vetëm të rriturit mbi 16 vjeç. Disa shërbime mund të jenë me pagesë. 

Më Shume Detaje: KONCEPTI ALL-INCLUSIVE pėrfshin tė gjithė ushqimet nė BUFE dhe pijet vendase.

CHECK-OUT ėshtė 12.00
CHECK-IN ėshtė 14.00
Porto Carras Sithonia 5*

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Golf (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 213.90
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 250.70
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 273.70
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 303.60
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 273.70
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 250.70
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 213.90
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 156.40
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 239.20
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 273.70
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 294.40
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 324.30
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 294.40
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 273.70
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 239.20
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 181.70
» Junior Suitė Golf View (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 266.80
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 305.90
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 333.50
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 372.60
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 333.50
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 305.90
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 266.80
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 193.20
» Dhomė Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 3 rritur) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 402.50
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 471.50
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 512.90
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 579.60
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 512.90
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 471.50
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 402.50
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 297.85
» Dhomė Superiore Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 227.70
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 264.50
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 287.50
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 319.70
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 287.50
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 264.50
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 227.70
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 172.50
» Junior Suitė Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 rritur ose 2 rritur + 1 fėmijė) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 282.90
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 326.60
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 351.90
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 393.30
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 351.90
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 326.60
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 282.90
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 211.60
» Dhomė Familjare Superiore Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 rritur ose 2 rritur + 2 fėmijė) Tarifa
nga 16/06/2017 nė 30/06/2017
€ 430.10
nga 01/07/2017 nė 14/07/2017
€ 491.05
nga 15/07/2017 nė 28/07/2017
€ 534.75
nga 29/07/2017 nė 21/08/2017
€ 617.55
nga 22/08/2017 nė 02/09/2017
€ 534.75
nga 03/09/2017 nė 17/09/2017
€ 491.05
nga 18/09/2017 nė 07/10/2017
€ 430.10
nga 08/10/2017 nė 30/10/2017
€ 319.70

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė