Nga Data: Deri datė: Dhomė

Barut Sorgun Sensatori 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është një kompleks modern i ndërtuar pët të ngacmuar shqisat tuaja. Resorti ka 3 sektore të ndryshëm të ndarë sipas konceptit të rritur dhe fëmijë. Barut Sorgun ndodhet në zonën e Sorgunit në Side, shtrihet gjatë bregdetit dhe ndodhet 70 km larg nga aeroporti ndërkombëtar i Antalyas. 

Brenda dhomave të hotelit do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Telefon
- TV LCD
- WiFi
- Kanale Muzikore
- Tharëse flokësh
- Rrobëdeshan dhe shapka
- Set çaji dhe kafeje
- Hekur bashkë me tavolinë për hekurosje

Në ambjentet e hotelit do të gjeni:
- Restoranti Kryesor bufe (Kuzhinë ndërkombëtare, Mesdhetare dhe Anatollit) dhe Restorante A La Carte (Turk, Italian, Fine, Peshku dhe Grill)
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme
- SPA; Hamam, Masazh, trajtime trupi dhe fytyre dhe qëndër fitnesi
- Për fëmijët miniclub, mini golf, kënd lojrash, lojra elektronike, mini Restorant, pishinë për vogëlushat dhe ping pong
- Kalçeto, bilardo, aerobi, step, ping pong, volejboll në plazh, animacion, dhomë lojrash, tenis, qëndër tregtare, etj. 

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- 3 Restorante A La Carte (italiane, peshku, turke) 1 herė nė javė - me rezervim
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Ēadrat, peshqirėt dhe shezlongėt nė plazh
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė pishinė.

Pėr fėmijė: (4-12 vjec)
-Mini Club
-Kėnd lojrash
-Play station
-Mini Buffe
-Pishina
-Mini Disko
-Ping Pong

Nė breg tė detit, 70 km larg aeroportit ndėrkombėtar tė Antalyas.




Barut Sorgun Sensatori 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Superiore (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 31/08/2018
€ 303.60
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 250.70
» Dhomė Standart Superiore Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 31/08/2018
€ 227.12
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 187.45
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 15/07/2018 nė 31/08/2018
€ 462.99
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 385.37

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė