Nga Data: Deri datė: Dhomė

Udhėtim nė Strugė, 2 Ditė €29

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Strugë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 14 Shkurt, 8, 9, 14, 16 Mars.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Akomodim nė hotel per 1 natė qėndrimi:
- Hotel Ambienti 3*S 29 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė),
- Hotel Izgrev 5* 44 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ te Hotel Ambient),
- Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Udhėtim nė Strugė, 2 Ditė €29

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Shėn Valentini
nga 14/02/2019 nė 15/02/2019
Tarifa »
Hotel Ambienti 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 29.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 44.00


» Pranverė I
nga 08/03/2019 nė 09/03/2019
Tarifa »
Hotel Ambienti 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 29.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 44.00


» Pranverė II
nga 09/03/2019 nė 10/03/2019
Tarifa »
Hotel Ambienti 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 29.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 44.00


» Dita e Verės
nga 14/03/2019 nė 15/03/2019
Tarifa »
Hotel Ambienti 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 29.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 44.00


» Pranverė III
nga 16/03/2019 nė 17/03/2019
Tarifa »
Hotel Ambienti 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 29.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 44.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė