Nga Data: Deri datė: Dhomė

Krishtlindjet nė Budva, 3 Ditė €59

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja..

Nisje më 27 Nëntor dhe 23 Dhjetor


Shtesë për Transportin dhe Turin sipas Programit me Autobus €15

Hotelet:

Hotel Moskva 4*
- Përdorim Falas i Saunas, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut,
- WIFI falas.
- Fëmijët 0 - 4.9 vjeç, falas. Nëse duan Krevat Shtesë paguajnë si Fëmijë më të Rritur.

Hotel Avala 4*
- Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut,
- Upgrade falas me pamje nga deti, sipas disponibilitetit
- Checkin më Heret dhe Checkout më vonë, falas, sipas disponibilitetit
- WIFI falas.

Hotel Splendid 5 *
- Darka Gala më 28 Nëntor, me këngetaren Rezarta Smaja dhe Grupin.
- Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut,
- WIFI falas.

Hotel Regent Porto Montenegro 5*L
- Akomodimi në Dhomat DeLuxe Elegant Pamje nga Deti
- Përdorim Falas i Saunas, Pishinës së Brendshme, Xhakuzit, Banjos Turke, Qendrës Fitnes dhe Parkingut,
- WIFI falas.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;


Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
Shtesė pėr Transportin dhe Turin sipas Programit me Autobus €15

Krishtlindjet nė Budva, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė