Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend All Inclusive nė Budva, 3 Ditė €70

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje.

Dita e Dytë, All Inclusive në Hotel. Fjetje

Dita e Tretë, All Inclusive në Hotel. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.


Nisja më 30 Mars, 5, 12, 19, 20, 26, 27 Prill, 3 Maj.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel Iberostar 4 yje ose Montengro Beach 4* per 2 netė qėndrimi;
2. All Inclusive pėr tė gjithė kohėn e qėndrimit;

Kujdes:
Nė Hotelet e Malit tė Zi aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.
Klientė DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.
Taksat janė:
• Hotel 3* dhe 4*:
- €1.50 pėr person tė rritur nė natė
- €1.00 pėr fėmijė 12 - 17.9 vjeē nė natė
- €0.50 pėr fėmijė 0 - 11.9 vjeē nė natė

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Shtesė pėr Transportin me Autobus €20.

Weekend All Inclusive nė Budva, 3 Ditė €70

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė