Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €139, 5 Ditė €189

3. Greqi

3. Greqi

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana 22.00 të ditës së Hënë  dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje më 25, 28 Korrik, 1, 4, 8, 11 Gusht.

Hotel Telemachos 2* Superior All Inclusive
Hotel Corfu Belvedere 3* All Inclusive
Hotel Alexandross 4* All Inclusive
Hotel Gelina Village Resort 5* All Inclusive

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus dhe traget.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.All Inclusive nė Korfuz, 4 Ditė €139, 5 Ditė €189

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Verė - 4 Ditė V
nga 25/07/2017 nė 28/07/2017
Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 139.00

Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 219.00

Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 229.00

Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur)
€ 289.00


» Verė - 5 Ditė VI
nga 28/07/2017 nė 01/08/2017
Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 189.00

Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 289.00

Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 299.00

Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur)
€ 389.00


» Verė - 4 Ditė I
nga 01/08/2017 nė 04/08/2017
Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 159.00

Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 239.00

Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 249.00

Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur)
€ 309.00


» Verė - 5 Ditė II
nga 04/08/2017 nė 08/08/2017
Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 199.00

Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 299.00

Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 309.00

Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur)
€ 399.00


» Verė - 4 Ditė III
nga 08/08/2017 nė 11/08/2017
Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 159.00

Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 239.00

Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 249.00

Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur)
€ 309.00


» Verė - 5 Ditė IV
nga 11/08/2017 nė 15/08/2017
Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 199.00

Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 299.00

Alexandros 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 309.00

Gelina Village 5* Dhomė Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur)
€ 399.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė