Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vjeshtė nė Janinė dhe Meteora, 2 Ditė €49

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitë panoramike e Janinës, ku do vizitohen: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra. Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.

Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Paradite, Vizitë panoramike e 2 prej manastireve më të famshëm të Meteorës. zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botrore të UNESCO. Vazhdon udhëtimi për në Kostur. Vizitë e shkurtër e Kosturit, qytetit buzë liqenit. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Tiranë.

Nisje më 13, 20, 27 Tetor dhe 3 Nëntor.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė hotel me 3 yje,
-Mėngjes nė Hotel.
-Shėtitjet nė Janine, Meteora dhe Kostur me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare.

Vjeshtė nė Janinė dhe Meteora, 2 Ditė €49

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Vjeshtė II
nga 20/10/2018 nė 21/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 49.00


» Vjeshtė III
nga 27/10/2018 nė 28/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 49.00


» Vjeshtė IV
nga 03/11/2018 nė 04/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 49.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė