Nga Data: Deri datė: Dhomė

Venezia Palace 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Venezia Palace - 5 yje ka një sipërfaqje prej 100.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë kryesore 3- katëshe dhe nga një ndërtesë aneks 4-katëshe. Numri total i dhomave është 545 prej te cilave 478 dhoma standarte, 6 dhoma për paraplegjikët, 55 dhoma familjar, 3 vila dhe 1 dhomë Kral.

Dhomat janë të pajisura me :

  • -TV
  • -Minibar
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -Ballkon
  • -Muzikë
  • -Dush,
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Peshku dhe Brazilian), 9 Bar-e, Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh, Rrëshkitëse, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Disko, Miniclub, Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Bilardo, Dyqane, Baby Sitter, Qendër SPA, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri nė 24:00.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzzi
- Volejboll nė Plazh
- Tenis
- Basketboll
- Mini Futboll
- Bilardo
- Ping Pong
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec)
- Park LojrashVenezia Palace 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė