Nga Data: Deri datė: Dhomė

Cesars Resort 5* - Side

Side

Side

Cesar Hotel në Side mirëpret klientët në një paketë All Inclusive. Resorti ndodhet në breg të detit dhe ka një sipërfaqe prej 40.000 m2. Ai ndodhet në qëndër të Kumköy, 65 km larg nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalyas dhe 13 km larg nga Manavgat i njohur për ujëvarat e tij. Të gjitha dhomat janë dizenjuara në detajet më të voglapër të garantuar që klientëve t'u ofrohet një qëndrim relaksues dhe pushime të paharruara.

Në ndërtesën kryesore dhomat kanë:
- Ajër të kondicionuar
- Tapet
- Dush ose vaskë
- Tharëse flokësh
- TV satelitor
- Telefon
- Mini-bar
- Kasafortë
- Ballkon

Brenda Kompleksit të hotelit:
- Restoranti kryesor, Restorantet A' La Carte, Snack Restaurant dhe Minibufet për Fëmijë 
- Pishinë të jashtme, Pishinë të brendshme dhe Aquapark
- Animacioni  
- Mini klub
- Qëndër fitensi, SPA, Sauna dhe Banjo Turke
- Fushë tenisi, Basketboll dhe Volejboll në plazh 
- Qëndër fitnesi
- Bilardo, etj.
Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka
- Pijet freskuese dhe disa pije alkoolike
- Mini buffet pėr fėmijė
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Tenis (pėr lojė me kohė tė shkurtėr)
- Sauna
- Banjo Turke
- Aqua Park
- Fitness Center
- Internet wireless nė RecepsionCesars Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė