Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sherwood Dreams Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli - 5 yje është inaguruar  në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 18.000m2, ndodhet 40 km larg nga Aeroporti dhe 50 km larg nga Qyteti i Antalyas, vetëm 3 km larg nga Qyteti i Side-s, në Bregdet. Hoteli disponon 304 Dhoma Standarte, Familjare dhe Deluxe.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Kasafortë
- Minibar
- TV Satelitor
- Internet
- Telefon në dhomë dhe në banjo
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Set Kafeje dhe Çaji
- Ballkon
- Shërbim në dhomë 24 orë, Shërbim pastrimi, etj.

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor dhe 4 Restorat a la carte
- 3 Bar-e
- 4 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për Fëmijë, 6 Rrëshkitëse për të rritur dhe 4 për Fëmijë
- Kënd lojërash
- Miniclub
- Minidisko
- Dyqane të ndryshme
- Sallë Koferencash
- Sallë Dasmash
- Aktivitete si: Animacione, Shfaqje të ndryshme, Sporte Ujore, Tenis, Basketboll, Fitness Center, Bilardo, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Sallon estetike, Qendër shëndeti, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Restorant A La Carte (1 herė gjatė qėndrimit – me rezervim)
- Kafe, Ēaj dhe Embėlsira pasditeve
- Animacione
- Shfaqje tė ndryshme
- Tenis
- Basketboll
- Sporte Ujore
- Bilardo
- Banjo Turke
- Sauna
- Fitness Center
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe pishinė.
Sherwood Dreams Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė