Nga Data: Deri datė: Dhomė

Stone Palace 5* - Side

Side

Side

Hoteli -5 yje është ndërtuar në vitin 1998 dhe rinovuar për herë të fundit në vitin 2013, ndodhet 55 km larg Aeroporti i Antalyas, 13 km larg nga Qyteti i Manavgat-it, 11km larg nga Qyteti antik i Side-s dhe vetëm 250m nga Plazhi. Hoteli disponon 362 Dhoma në Total: 100 Dhoma Familjare, 259 Dhoma Standarte dhe 3 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhoma janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Telefon në dhomë dhe në Banjo
- TV
- Minibar
- Kasafortë
- Banjo me Dush/Vaskë
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor,
- Bar-e të ndryshme,
- 4 Pishina: e hapur dhe e mbyllur, Pishinë për Fëmijë
- Kënd Lojërash, Aquapark dhe Rrëshkitëse
- Dyqane të ndryshme
- Sallë Koferencash
- Berber
- Shërbim Mjekësor/Lavanderie, Dhomë TV, Internet.

Aktivitete si: Animacione, Fitness, Sporte ujore, Bilardo, Vollejboll, Basketboll, Aerobi, Ping pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
- Ēaj , Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacone
- Vollejboll
- Basketboll
- Gjimnastike
- Ping Pong
- Banjo Turke
- Sauna
- Fitness
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe nė pishinė.

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Lojra taboline
-Piktura nė rroba
-Mini Disko
-Karusel
-Trampolina
-LisharseStone Palace 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė