Nga Data: Deri datė: Dhomė

Siam Elegance 5* - Belek

Belek

Belek

Siam Elegance Hotel & Spa- 5 yje eshte hapur ne prillin e 2008. Hoteli ka nje siperfaqe prej 22.000 m2 dhe arkitektura eshte e frymezuar nga filozofia dhe kultura e Lindjes se Larget. Konsiston prej 5 pallatave, secili i perbere nga 5 kate. Disponon 350 dhoma në total prej te cilave 266 jane dhoma standarte, prej te cilave 20 jane dhoma te nderlidhura dhe 2 jane dhoma per paraplegjiket, 82 dhoma familjare dhe 2 suite mbreterore.

Dhomat janë të pajisura me :

 • -TV
 • -Internet (me pagese)
 • -Muzike
 • -Minibar
 • -Muzike
 • -Kasafortë-
 • Ajër i kondicionuar
 • -Ballkon
 • -Vaskë&dush
 • -Telefon (me pagesë)
 • -Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, tre restorante a la Carte, Pishina te Brendshme dhe te Jashtme, Pishine per femije, Aquapark, Aktivitete sportive, Animacione, qender fitnessi, Fusha tenisi, Bar te ndryshme ne te gjithe hotelin, Snack Bar, Disko, Amfiteater, Vollejboll, Basketboll, futboll, golf, Sporte ujore me motor dhe pa motor, SPA, Jakuzi, Banjo turke, Sauna, Masazh, Salle konference, Kinema, Bowling, Bilardo, Kurse tenisi, Parukeri, Shopping Center, Sherbime Mjekesore, Sherbime Lavanterie, Babysitting, Internet café etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Snack Bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Animacion
- Muzike live
- Disko
- Kinema
- Fusha tenisi
- Vollejboll ne Plazh
- Banjo turke
- Aerobi
- Canoe
- Sporte ujore pa motor
- Sauna
- Akuapark
- Fitness
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė
- Pishina

Per femije:
- Pishina per femije
- Mini klub
- Mini diskoSiam Elegance 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė