Nga Data: Deri datė: Dhomė

Armas Labada Beach 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 36.000 m², ndodhet në Breg të Detit, 60 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 5 km larg nga Qyteti i Kemerit. Hoteli përbëhet nga 2 Ndërtesa Kryesore, Blloku A (ish Asdem Beach) dhe Blloku B (ish Barut Labada). Hoteli disponon 327 dhoma Standarte, 12 Dhoma Deluxe, 34 Suita Junior, 11 Suita Familjare (2 dhomëshe) dhe 2 Suita Mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Ajër i Kondicionuar
- Telefon
- Kasafortë
- Minibar (ujë, pije të lehta, lëng, birrë)
- Shërbim pastrimi
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Ballkon (vetëm ajo me pamje nga deti)

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor i brendshëm dhe i jashtëm, 4 Restorante A La Carte
- 6 Bar-e në ambjente të ndryshme të resortit
- 3 Pishina të jashtme dhe 2 Pishina të brendshme, Akuapark me rrëshkitëse dhe 3 Pishina për femijë
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Disko
- Internet  (pagese extra) 
- Kinema, Sallë koferencash, Park lojrash, Mini-club, Parukeri, Masazh, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Makina me qera, etj.

 

*SHENIM. DHOMAT PARK NDODHEN 250 METRA LARG NGA DETI.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorant A La Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike tė vendit si dhe disa te importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Musikė live
- Animacione
- Gjimnastikė
- Vollejboll
- Aerobi
- Sporte Ujore
- Tenis
- Bilardo
- Fitness Center
- Sauna
- Banjo turke
- Ping Pong
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė pishinė
- Ēadrat, dyshekėt, shezlongėt dhe peshqirėt nė plazh.

Pėr fėmijėt:
- Akuapark me rrėshkitėse
- Mini-clubArmas Labada Beach 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė