Nga Data: Deri datė: Dhomė

Golden Lotus 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 4 yje është ndertuar në vitin 1990 , rikonstruktuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 4000 m2 dhe ndodhet në Bregdetin e Kemerit, 55 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli disponon 124 janë Dhoma Standarte dhe 6 Dhoma Familjare. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër të Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Internet
  • -Wi-fi
  • -Minibar (ujë dhe pije të lehta)
  • -Banjo me Dush/Vaskë
  • -Tharëse Flokësh
  • -Ballkon ose Tarrazë

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, Pishinë e jashtme, Pishinë për fëmijë, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Park lojrash, Mini-club, Jakuzzi , Parukeri, Masazh, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Makina me qera, Basketboll, Volejboll etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, drekėn dhe Darkėn bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Ēaj, Kafe dhe embėlsira pasditeve
- Gjimnastikė
- Ping Pong
- Sauna
- Banjo turke
- Jakuzzi
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe nė pishinė


:

Golden Lotus 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė