Nga Data: Deri datė: Dhomė

Imperial Sunland 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Imperial Hotel - 5 yje është ndërtuar ne vitin 2007 dhe ka një sipërfaqe prej 12.000 m2. Përbëhet nga një ndërtesë kryesore me 5 kate. Disponon 263 dhoma në total prej te cilave 241 jane dhoma standarte, 2 jane per paraplegjiket, 5 jane suite xhunior, 14 jane dhoma familjare, dhe 1 eshte suite mbreterore.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV Satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Vaskë&dush
- Internet wireless
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, Restorant mesdhetar dhe Restorant turk
- 5 bar-e dhe Disko
- Pishine e jashtme, Pishine per femije, Pishine e brendshme dhe Akuapark 
- Animacione dhe Miniklub
- SPA, Sauna dhe Banjo turke
- Kinema,  Fitness Center,  Ping Pong,  Makina me qera, Sherbime mjekesore, Sherbime Lavanderie, Sporte ujore, argjile, Bilardo, Parukeri, Sherbim ne dhome, Masazh, Salle lojrash, Masazh, Salle konference

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Snack Bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike ne vaktet kryesore
- Animacione
- Akuapark
- Fitness
- Kinema
- Disko
- Aerobi
- Gjimnastike
- Ping Pong
- Akullore
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė
- Pishina

Pėr fėmijė:
- Mini klub
- Pishine
- AnimacionImperial Sunland 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė