Nga Data: Deri datė: Dhomė

Melas Lara 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel Melas Lara - 5 yje është ndërtuar në vitin 2009, shtrihet në një një Sipërfaqje prej 15.000 m², ndodhet 12 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 15 Km larg nga Qendra e Qytetit. Hoteli disponon 263 në Total 205 Dhoma Standarte, 30 Dhoma Familjare dhe 6 Dhoma delux.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Internet Wi-Fi (me pagese)
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i kondicionuar
- Banjo me Dush/Jakuzzi dhe Tharëse Flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm, 2 Restorante A La Carte (Peshku,Turk)
- 4 Bar-e
- Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Rrëshkitëse
- Plazh me rërë
- Fitness
- Sauna, Banjo Turke dhe Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli dhe Mini Golf
- Muzikë Live, Bilardo, Dyqane, Baby Sitter, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe (me pagesë), Internet në Loby (me pagesë), Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:

- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorante a la carte ( 1 here nė jave -me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije te importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Tenis
- Bilardo
- Basketboll
- Mini Futboll
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Disko
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė


Hoteli ndodhet nė Bregdet, 12 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 15 km larg qytetit tė Antalyas.Melas Lara 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Pikė Informative

Nga Data: Deri datė: Dhomė